Engineered Blower & Air Knife Solutions
Drying Blow-off Static Control Coating Control Air & Gas Handling
 
Industries Served  


 Automotive
 Beverage
 Civil Engineering
 Construction Mat'ls
 Defense
 Food
 High Tech
 Medical Devices
 Metal Finishing
 Metal Forming & Fab
 Petro Chemical
 Pharmaceuticals
 Textiles
 Tire & Rubber
 Wire & Cable
 Custom Solutions
 Exchange Links


 

Sonic Air Systems opracowuje i produkuje wentylatory odśrodkowe i systemy noży powietrznych dla wszelkich zastosowań przemysłowych i jest firmą posiadającą certyfikat ISO 9001. Sonic ma swoją siedzibę w Kalifornii, USA i oferuje Państwu,  swoje placówki handlowe i pomoc techniczną w wielu krajach, żeby moc wesprzeć własnych klientów na całym świecie.

Dmuchawy przemysłowe i systemy noży powietrznych Sonic stosuje się rutynowo, żeby zastąpić sprężone powietrze do suszenia i przedmuchiwania. Suszenie sprężonym powietrzem jest ekstremalnie drogie pod względem wykorzystania energii, a często również nieefektywne. Dmuchawy i noże powietrzne Sonic potrzebują jedynie ułamka energii, która zwykle jest zużywana przez sprężone powietrze. Inwestycja w systemy noży powietrznych Sonic amortyzuje się zwykle
w kilka miesięcy lub w jeszcze krótszym czasie.

Oferujemy Państwu wszystkie nasze produkty z gwarancją wydajności, nie ma więc żadnego ryzyka dla klienta. Wiele z oferowanych przez nas aplikacji jest niepowtarzalne. Posiadając 15-letnie doświadczenie jako dostawca systemów gwarantowanych oferujemy Państwu rozwiązania dojrzałe pod względem technicznym.

Odnośnie szerszych informacji chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzenia strony internetowej naszego wyłącznego przedstawiciela na Polskę – firmy INN Sp. z o.o. pod adresem :www.inn.com.pl, gdzie mogą Państwo również znaleźć dane kontaktowe naszego partnera.